Rubriky:

Evropské ligy

Kolář si na jaře v Turecku nezahraje. Bude trénovat individuálně

8. února 2017 15:43 - Gaziantep

Fotbalista Daniel Kolář si na jaře za Gaziantespor nezahraje. Jelikož se kvůli vysokému počtu cizinců nevešel na soupisku tureckého týmu pro druhou část sezony, dohodl se s klubem na placeném volnu a následující tři měsíce se bude individuálně připravovat v Čechách.

 

Gaziantepspor Kulübü, Facebook

"Dohodli jsme se, že každý půjdeme svou cestou. Děkujeme, co pro klub udělal," citovala turecká média trenéra Gaziantepsporu Bülenta Uyguna, který nedávno převzal tým.

Jednatřicetiletý bývalý reprezentační záložník ale v Turecku ještě úplně nekončí. Dál mu běží smlouva a Gaziantepspor ho bude platit. "V klubu se dohodl, že následující tři měsíce bude trénovat individuálně. Měli hodně hráčů a Dan se nevešel na soupisku," citoval iDnes.cz hráčova agenta Pavla Zíku.

Kolář spolu s dalším českým hráčem Františkem Rajtoralem zamířili do Gaziantepsporu v srpnu z Plzně a s aktuálně posledním celkem turecké ligy tehdy podepsali smlouvu na dva roky s opcí. V závěru podzimu Kolář ztratil místo v základní sestavě, gólově se prosadil pouze třikrát v Tureckém poháru.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.