Rubriky:

Evropské ligy

Kat Plzně už řádí v Číně, Maccabi přesto koncertuje rozborkou obrany

1. března 2017 12:09 - Tel Aviv

Obranu soupeře rozebrali dokonale jako na lehkém tréninku a islandský útočník zakončil do zcela odkryté branky. Gól Vidara Örna Kjartanssona v nastaveném čase duelu izraelské ligy Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda (2:0) patřil z víkendové nabídky fotbalových soutěží k nejpohlednějším.

Brr, řeknou si ještě dnes v Plzni při vyslovení jména tohoto klubu. Právě Maccabi Tel Aviv viktoriány v minulé sezóně senzačně vyřadil ve 3. předkole Ligy mistrů. Z Izraele si Plzeň sice přivezla výhru 2:1, doma ale po dvou trefách Erana Zahaviho překvapivě padla 0:2 a její přemožitel dokráčel až do skupinové fáze.

Kat Plzně loni odešel do Číny, i bez Zahaviho si ovšem Maccabi dokáže poradit. V izraelské lize mu patří druhé místo a výhru nad jedenáctým týmem tabulky mu v čase 90.+2 jistil právě Kjartanssonův gól. Byl dílem parádní kombinace a týmové souhry, a tak mu na lavičce spokojeně zatleskal i portugalský kouč Lito Vidigal.

dos, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.