Real se vrátil do přestupové hry o Van Nistelrooije

26. července 2006 13:52 - MADRID

Real Madrid předložil funkcionářům Manchesteru United novou nabídku na přestup nizozemského fotbalisty Ruuda van Nistelrooije. Anglický klub v minulém týdnu nabízenou částku odmítl, protože neodpovídala požadovaným 22 miliónům eur (přes 620 miliónů korun).

 

PRÁVO/Václav Jirsa

"Nyní čekáme na odpověď z Manchesteru," prohlásil dnes mluvčí Realu. Van Nistelrooij se už mezitím údajně dohodl na podmínkách smlouvy v Bayernu Mnichov, pak se ale vrátil do přípravy United. Podle prezidenta Bayernu Franze Beckenbauera se představy obou klubů o výši odstupného lišily o pět miliónů eur.

Třicetiletý nizozemský útočník chce po nevydařené jarní sezóně, v níž hodně času strávil jen na lavičce, z klubu po pěti letech odejít. Trenér Alex Ferguson ho nicméně stále považuje za hráče Manchesteru a pochvaluje si jeho přístup k tréninku. "Jeho situace se nijak nezměnila," řekl televizi Sky Sports.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: