Beckham prý bude v zimě k mání za pět miliónů liber

25. října 2006 12:02 - MADRID

Kariéra Davida Beckhama v Realu Madrid se možná chýlí ke konci. Podle britského deníku Sun už španělský velkoklub o anglickou fotbalovou hvězdu nestojí a v lednovém přestupním termínu ji nabídne jiným zájemcům. K mání prý Beckham bude za pět miliónů liber (asi 211 miliónů korun). Před třemi lety přitom Real za jeho přestup zaplatil Manchesteru United bezmála pětinásobek.

Beckham už není v Realu obdivovanou hvězdou a od letního příchodu nového trenéra Fabia Capella nedostává příliš šancí v základní sestavě.

Smlouvu v Realu má bývalý anglický kapitán platnou do konce této sezóny, a pokud ho klub neprodá nebo se s ním nedohodne na prodloužení kontraktu, může Beckham odejít bez náhrady.

V letošní sezóně nastoupil jednatřicetiletý záložník jen ve třech ze sedmi ligových zápasů od první minuty.

V nedělním prestižním duelu s Barcelonou odehrál jen 13 minut. "Je to smutné. Ale nemohu nic dělat. Mám tu 24 hráčů nejvyšší úrovně," řekl Capello listu Sport-Bild.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.