Rubriky:

FIFA 10

Video Tutorial My Live Season

9. října 2009 08:08

I dnes je tu pro vás Martin Tyler, který pro FIFA Tým komentuje názorné videoukázky. Tentokrát se podíváme na další unikátní nabídku FIFA 10, herní mód My Live Season!

 

FIFA 10 Team

V My Live Season můžete prožívat každotýdenní běh světa fotbalu a přepsat historii svého klubu! Nová prémiová služba FIFA 10 My Live Season zahrnuje každotýdenní aktualizace formy hráčů, jejich zranění, disciplinárních trestů, termínů zápasů, výsledků a postavení v ligových tabulkách. Tvoří tak herní režim, odrážející dění ve skutečném světě, kde uživatelé hrají zápasy svých oblíbených klubů v naprosto autentickém prostředí.

Pozor, tuto funkci najdete jen na konzolích PlayStation 3 a Xbox 360, a protože se jedná o prémiovou službu, je zpoplatněna.

Podívejte se, co si o My Live Season připravil Martin Tyler. Kompletní video najdete zde.

Dáme FIFA 10?

FIFA 10 je již v prodeji. Nejlepší fotbalový simulátor je dostupný na PC, PLAYSTATION®3, Xbox 360™, Nintendo Wii™, PlayStation®2, Nintendo DS™, PSP® (PlayStation®Portable) a mobilních telefonech. Originální verze pro PC, PS3 a X360 obsahuje český dabing v podání Jaromíra Bosáka a Petra Svěceného!


Časová osa: FIFA 10

Filtr článků - FIFA 10