Rubriky:

FIFA 10

Hodnocení na zahraničních portálech 2. díl

9. října 2009 17:14

Ještě před vydáním očekávané hry FIFA 10 jsme přinesli výtahy recenzí na prestižních portálech, které měly domluvenou exkluzivitu, od 2. října si hru může koupit a zahrát každý. A také recenzovat!

 

FIFA 10 Team

Herní portál GamePlanet shrnul svou recenzi jednoznačně: „Skvělý update FIFA 09. Drobná vylepšení napřič všemi vlastnostmi a mnohem preciznější ovládání a zážitek ze hry, která se hraje přesně tak, jak by měla. Electronic Arts to dokázali znovu!“ FIFA 10 si na GamePlanet odnesla skvělých 9/10.

Populární Videogamer začíná recenzi chválou neomezeného pohybu. „Prostě pohybujete páčkou libovolným směrem. Zní to snadně. Tak snadně, že vás může napadnout, jak to že to vývojářům EA Canada trvalo tak dlouho. Ale ať už je důvod jakýkoliv, je to tady a my můžeme slavit, protože je to skvělé!“ napsal jejich recenzent. Celkové hodnocení? 90 %!

Anglická verze jednoho z nejúspěšnějších herních portálů, IGN, pak šla s hodnocením ještě výše a udělila FIFA 10 fantastických 93 %! Verdikt tak nemohl být jiný než oslavný: „Vylepšení letošní verze mohou na papíře vypadat méně významně, ale každé z nich na hřišti perfektně sedí a společně vytvářejí zážitek, který je oproti loňsku vylepšený v každém myslitelném aspektu… Jediná otázka je, co mohou EA udělat příště. Vylepšit tohle bude pekelně těžký úkol!“

Nejvýše zatím šel Wonderwallweb s hodnocením 98 % a jednoduchým summary: „Pokud milujete fotbal, budete milovat FIFA 10!“

FIFA 10 je již v prodeji i u nás. Nejlepší fotbalový simulátor je dostupný na PC, PLAYSTATION®3, Xbox 360™, Nintendo Wii™, PlayStation®2, Nintendo DS™, PSP® (PlayStation®Portable) a mobilních telefonech. Originální verze pro PC, PS3 a X360 obsahuje český dabing v podání Jaromíra Bosáka a Petra Svěceného!


Časová osa: FIFA 10

Filtr článků - FIFA 10