Stožický vítězem v anketě Gól snů za uplynulý týden

2. dubna 2017 20:23 - Praha

Vítězem ankety Fortuna Gól snů o nejhezčí gól v amatérském fotbale za minulý týden se stal záložník Slaného Lukáš Stožický. Devětadvacetiletý středopolař zaujal parádní trefou do šibenice v utkání proti SK Rejšice.

Fortuna Gól snů

Stožický se spolu s góly náchodského Martina Malého a Aleše Krče z Uničova bude ucházet také o nejhezčí trefu měsíce března.

Fanoušci mohou v anketě volit svého favorita z šestice vybraných gólů za uplynulý víkend. Nejlepší gól z tohoto výběru se pak utká s ostatními góly o ten nejkrásnější v měsíci.

Nejlepší góly v měsíci pak rozeberou ve studiu Gólu snů Petr Svěcený a Petr Švancara a na základě jejich analýz pak fanoušci vyberou nejkrásnější gól měsíce. Vítěz se může těšit nejen na speciální cenu, ale také na postup do finálového večera o Fortuna Gól snů roku 2017.

Sport.cz

Časová osa: Gól snů

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.