Rubriky:

Gól snů

Živě

Stožický vítězem v anketě Gól snů za uplynulý týden

2. dubna 2017 20:23 - Praha

Vítězem ankety Fortuna Gól snů o nejhezčí gól v amatérském fotbale za minulý týden se stal záložník Slaného Lukáš Stožický. Devětadvacetiletý středopolař zaujal parádní trefou do šibenice v utkání proti SK Rejšice.

Fortuna Gól snů

Stožický se spolu s góly náchodského Martina Malého a Aleše Krče z Uničova bude ucházet také o nejhezčí trefu měsíce března.

Fanoušci mohou v anketě volit svého favorita z šestice vybraných gólů za uplynulý víkend. Nejlepší gól z tohoto výběru se pak utká s ostatními góly o ten nejkrásnější v měsíci.

Nejlepší góly v měsíci pak rozeberou ve studiu Gólu snů Petr Svěcený a Petr Švancara a na základě jejich analýz pak fanoušci vyberou nejkrásnější gól měsíce. Vítěz se může těšit nejen na speciální cenu, ale také na postup do finálového večera o Fortuna Gól snů roku 2017.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Gól snů

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.