Dalekonosný volej Zbyňka Černého byl Gólem snů uplynulého týdne

9. dubna 2017 20:01 - Praha

A je to tady. Vítězem ankety Fortuna Gól snů o nejhezčí gól v amatérském fotbale za minulý týden se stal Zbyněk Černý z TJ Sokol Lhota a postupuje do Nominačního dílu za měsíc duben.

Fortuna Gól snů

Zbyněk Černý, rodák z Kdyně u Domažlic, předvedl parádní dalekonosný volej a tahle trefa bodovala v anketě nejvíce, když získala 31% hlasů. Teď už může slavit a čekat na soupeře z dalších dubnových hracích víkendů.

Fanoušci mohou v anketě volit svého favorita z šestice vybraných gólů za uplynulý víkend. Nejlepší gól z tohoto výběru se pak utká s ostatními góly o ten nejkrásnější v měsíci.

Nejlepší góly v měsíci pak rozeberou ve studiu Gólu snů Petr Svěcený a Petr Švancara a na základě jejich analýz pak fanoušci vyberou nejkrásnější gól měsíce. Vítěz se může těšit nejen na speciální cenu, ale také na postup do finálového večera o Fortuna Gól snů roku 2017.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Gól snů

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.