Rubriky:

Gól snů

Bývalý reprezentant ostrouhal. Zastínil ho borec z přeboru

21. srpna 2017 06:17 - Praha

Porazil i někdejšího špílmachra Liberce, Mladé Boleslavi či německého Hannoveru Jiřího Štajnera. Fotbalista Patrik Simon z Náchoda se stal vítězem ankety Gól snů za první srpnový víkend.

Fortuna Gól snů

Skloubil efektní kličku s efektivním zakončením. Simon, který se svým týmem hraje královehradecký přebor, se nejprve výborným způsobem vyhnul skluzujícímu protihráči, a pak nekompromisní ranou poslal míč ke vzdálenější tyči. Brankář Kostelce nad Orlicí plachtil vzduchem marně. Náchod nakonec zvítězil 3:0.

Pro jeho branku hlasovalo téměř 65 % ze všech hlasujících. Až daleko za ním skončil bývalý záložník reprezentace či Liberce nebo Hannoveru Jiří Štajner, který obdržel 21 %.

Simon se stal prvním vítězem ankety po letní pauze. Další bude znám opět za týden. V pondělí nabídneme novou šestici, která bude usilovat o vaše hlasy.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů od ČFL po krajské přebory na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

Fortuna Gól snů:
Soutěž probíhá na Sport.cz od března do listopadu.
Každé pondělí bude na Sport.cz zveřejněna šestičlenná nominace na gól týdne. Hlasuje se od pondělí do soboty a vítězný gól se bude následně ucházet o nejhezčí branku měsíce.
Z osmi hracích měsíců vzejde osm gólů měsíce, z nichž čtenáři vyberou nejhezčí gól roku.
Góly najdete na Sport.cz a Facebooku Gól snů
vat, Sport.cz

Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.