Rubriky:

Gól snů

Prsíčka, bomba - a z obránce je kanonýr. Trumfne i exligové vlčáky?

3. října 2017 09:36 - Praha

Také přelom září a října šutérům přál. Ať už jde o borce s prvoligovými zkušenostmi nebo obránce, kteří mají střeleckým lahůdkám spíš zabraňovat. Teď spolu bojují v populární anketě o nejhezčí gól ze soutěží výkonnostního fotbalu. Hitparáda nabízí precizní přímý kop, pohotové voleje, dalekonosný lob či povedenou souhru.

Fortuna Gól snů

Vítězem ankety za čtvrtý zářijový víkend se stal Ondřej Dvořák z 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí.

A už je tady další díl nového projektu Fortuna Gól snů, který zahrnuje soutěže od ČFL po krajské přebory.

Fortuna Gól snů - 1. říjnový víkend. Která trefa je nejhezčí?
Lukáš Martínek (SK Skalice u České Lípy) - Zkušený záložník z libereckého přeboru má co nabídnout. Přímý kop nasměroval precizní levačkou přímo do šibenice a pak strhl spoluhráče k bujaré oslavě.
Jiří Mlika (TJ Lomnice) - Zkušený útočník prošel ligovou Plzní, Sokolovem, Příbramí či Vlašimí a teď udeřil v karlovarském přeboru. Žádné otálení, z dálky rána z voleje jako expresní zásilka!
Ivan Blahoudek (TJ Přeštice) - Čtyřicetiletý obránce se v divizi A uvedl nečekanou profesí. Zachytil nevydařený odkop soupeře na prsa, míč si hbitě zpracoval a razantně nasměroval za gólmana.
Martin Boček (FC Chomutov) - Vysoký útočník hrál i první ligu, prošel Blšany, Mostem či Sokolovem. V divizi B dostal přesný centr z křídla a odvážnou rybičkou potvrdil pověst hlavičkáře.
Michal Lesniak (FK SEKO Louny) - Divize B byla svědkem souhry týdne. Přímý kop od středového kruhu, finální přihrávka hlavou a důrazné zakončení obávaného 26letého útočníka.
Pavel Klimeš (Tatran Ždírec nad Doubravou) - Divizí D zaznělo: Přehoď ho! A stalo se... Dlouhý pas do pole vyběhnutého brankáře zaskočil, útočník pak lobem od postranní čáry dílo dokončil.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů těchto soutěží na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

A tady už je nová šestice uchazečů o váš hlas.

dos, Sport.cz

Fortuna Gól snů - 1. říjnový víkend. Která trefa je nejhezčí?


Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.