R. Sociedad - Sevilla 0:0Sevilla s Vaclíkem poskočila na druhé místo

Fotbalisté Sevilly s reprezentačním brankářem Tomášem Vaclíkem v 11. kole španělské ligy remizovali v San Sebastianu 0:0 a poskočili na druhé místo tabulky.

Ve vyrovnaném utkání na stadionu Anoeta obě mužstva měla jen jednu střelu na branku. Vaclík ji chytil a v aktuální ligové sezoně udržel třetí nulu. Sevilla ztrácí čtyři body na vedoucí Barcelonu a druhou pozici drží jen o skóre před třetím Atléticem Madrid a čtvrtým Alavésem.

Ten prohrál v Eibaru 1:2 a přišel o šanci poskočit na druhé místo. Alavés poslal do vedení už ve čtvrté minutě Manu García, ale jeho spoluhráč Rubén Duarte byl za dvacet minut vyloučen. Po hodině hry dostal červenou kartu také domácí Pablo De Blasis, přesto hráči Eibaru zápas otočili. Nejprve vyrovnal Joan Jordán a v první minutě nastavení rozhodl Pape Diop.

Španělská fotbalová liga - 11. kolo:
Eibar - Alavés 2:1 (69. Jordán, 90.+1 Diop - 4. Manu García)
Villarreal - Levante 1:1 (90.+3 Pedraza - 77. vlastní Funes Mori)
San Sebastian - FC Sevilla 0:0
Huesca - Getafe 1:1 (50. Etxeita - 90.+1 Molina)
Betis Sevilla - Vigo 3:3 (33. Loren, 57. Firpo, 87. Canales - 63. a 84. Gómez, 69. Méndez)