Real Madrid - Girona 4:2Real Madrid zvládl úvodní pohárové čtvrtfinále, doma ale dostal dva góly

Madrid

Barcelona prohrála ve středu úvodní čtvrtinále Copa del Rey na hřišti v Seville 0:2, další z gigantů - Real Madrid - o den později doma uspěl. Vyhrál nad Gironou 4:2, když rozhodl dvěma trefami v posledních dvaceti minutách. Hrdinou utkání byl stoper a kapitán Bílého baletu Sergio Ramos, který vstřelil dvě branky.

Kapitán Realu Madrid Sergio Ramos slaví. V úvodním čtvrtfinále Copa del Rey vstřelil Gironě dvě branky a Bílý balet vyhrál 4:2.

Nažhavení fanoušci čekali, zda Real Madrid nasype soupeři ranec gólů a vytvoří si do odvety slibný náskok. V 7. minutě ale přišel šok, když šli do vedení hosté. Po necelých dvaceti minutách ale bylo srovnáno, a když krátce před poločasem Sergio Ramos proměnil penaltu, zdálo se, že duel nabere očekávaný směr.

Jenže po pauze zahrávali pokutový kop také hosté a srovnali na 2:2. Nakonec ale doma favorit zvládl a vytvořil si i náskok před odvetou. Po druhé trefě Ramose ještě pojistil náskok Bílého baletu kanonýr Benzema a bylo hotovo.

Fotbalový Španělský pohár - čtvrtfinále, první zápasy:
Espaňol Barcelona - Betis Sevilla 1:1 (1:0)
Branky: 27. Iglesias - 80. Sanabria.
Real Madrid - Girona 4:2 (2:1)
Branky: 42. z pen. a 77. Ramos, 18. Lucas, 80. Benzema - 7. Lozano, 66. Granell z pen.