Další rána pro Real! Vinícius Júnior si utrhnul vaz v pravé noze, proti českému týmu si nezahraje

Útočník Realu Madrid Vinícius Júnior si v úterním prohraném osmifinále Ligy mistrů proti Ajaxu Amsterodam (1:4) utrhnul vaz v pravé noze a bude chybět asi dva měsíce. Osmnáctiletý brazilský fotbalista tak zmešká i přípravný zápas proti české reprezentaci, který se bude hrát 26. března v Praze.

Vinícius si v osmifinále Ligy mistrů proti Ajaxu utrhnul vaz v noze a bude chybět asi dva měsíce

Vinícius se na stadionu Santiago Bernabéu zranil během prvního poločasu a už ve 35. minutě musel vystřídat. Podrobná vyšetření odhalila vážnější problém na lýtkové kosti.

Sestřih odvetného osmifinálového zápasu Ligy mistrů Real Madrid - Ajax Armsterdam

Talentovaný křídelní útočník patří k nejlepším hráčům Realu v jinak nepovedené sezoně. Za A-tým "Bílého baletu" odehrál 28 soutěžních zápasů, vstřelil čtyři góly a přidal sedm asistencí.

Bývalý hráč Flamenga byl na zápasy s Panamou a ČR povolán do brazilské reprezentace poprvé v kariéře. Po hvězdném kapitánovi Neymarovi je Vinícius dalším zraněným útočníkem "Kanárků", kterého diváci na stadionu v Edenu neuvidí.