Je to venku! Real Madrid prý bude tahat z bryndy Mourinho, vydělá si neskutečný balík

10. března 2019 20:50 - Madrid/Praha

V prosinci přišel o práci na Ostrovech, na cestu dostal tučné odstupné. Ale teď stojí před extravagantním Portugalcem José Mourinhem nová výzva. Možná už v pondělí ohlásí nové angažmá. Tahat z bryndy má slavný španělský Real Madrid a odměna za to bude skutečně královská. Ročně by si měl Mourinho vydělat 17 milionů liber (zhruba půl miliardy korun), kontrakt bude znít na tři a půl roku, uvedl The Sun.

 

Profimedia.cz

Oficiálně sice není žádná zpráva venku, na Ostrovech ale mají jasno, kdo bude novým trenérem Realu Madrid. Médiím tajemství prozradil bývalý prezident Bílého baletu Roman Calderon. Ten tvrdí, že dalším trenérem klubu bude právě Mourinho. Známý kouč již v madridském klubu působil v letech 2010 až 2013.

„Možná to přijde už v pondělí a Mourinho podepíše smlouvu s Realem. Ta bude znít na tři a půl roku, ročně si trenér vydělá sedmnáct milionů liber," cituje Calderona The Sun.

Sergio Ramos je sám rozladěný ze současné situace v Realu Madrid.

Sergio Perez, Reuters

Slavný klub nyní vede Santiago Solari, ale výsledkově ani herně to není ono. V soukolí Bílého baletu to skřípe. Kapitán týmu Sergio Ramos dokonce řekl, že když jej prezident klubu vyplatí, klidně klub opustí. O mistrovském titulu ve Španělsku si může nechat zdát, předčasně se pak před pár dny pakoval po senzační domácí prohře s Ajaxem i z Champions League.

„Mourinho se vrátí, musíme něco udělat. Prezident Florentino Perez věří, že Mourinho je tím nejlepším mužem, kterého může dostat v tomto okamžiku na lavičku Realu. Klub prožívá jedno z nejhorších období v historii," konstatoval Calderon podle listu The Sun.

V souvislosti s Realem Madrid se hovoří také o možném angažmá dalších trenérů. V hledáčku má být i Zinédine Zidane, jenž slavil obrovské úspěchy s Bílým baletem jako hráč i jako kouč. Ten však již měl dát klubu košem a tak je dalším adeptem Mauricio Pochettino, který v současné době vede Tottenham Hotspur.

rjm, Sport.cz

Dokáže José Mourinho pozdvihnout Real Madrid?


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..