Živě

Velkolepé představení posily? Nikoli, nový hráč Realu málem zkolaboval

12. července 2019 10:31 - Madrid/Praha

Je zvykem, že Real Madrid své posily představuje se vší parádou. Tisková konference s novým hráčem, jeho pozdravení s fanoušky... Tentokrát to ale nevyšlo podle představ. Čerstvý přírůstek Bílého baletu, obránce Éder Militão, který přišel z Porta, totiž musel z tiskovky předčasně odejít, když se mu udělalo nevolno.

Video již není dostupné

sntv

I na jeho slabém hlase bylo znát, že se něco děje. Následně si Brazilec začal povolovat kravatu, snažil se pít větší množství vody, ale nic nepomáhalo. Militãovi bylo viditelně zle.

„Mám závrať, nemůžu mluvit," stěžoval si v portugalštině. „Nemůžu pokračovat v rozhovoru," oznámil a po chvíli se zvedl a z místnosti odešel.

Předtím, než musel tiskovou konferenci předčasně opustit, se už Militão stihnul potkat na Bernabéu s fanoušky a předvést jim své dovednosti s míčem.

bak, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..