Rubriky:

Španělsko

Trénují i v karanténě. Dva hráči španělské Osasuny dávají návod ostatním

23. března 2020 19:52 - Praha

Zatímco třeba v takovém Německu bundesligové kluby promýšlejí, jak i ve zpřísňujících se opatřeních najít možnost, aby fotbalisté dál trénovali, a přitom nepřišli do vzájemného kontaktu, dva hráči španělské Osasuny si poradili sami. Nebyl to pro ně zase až takový problém, protože bydlí vedle sebe a jejich zahrádky spolu sousedí.

 

REUTERS/Felix Ordonez

I španělská La Liga byla samozřejmě po odehrání sedmadvaceti kol přerušena, neboť země na Pyrenejském poloostrově je jedním z největších evropských ohnisek pandemie koronaviru. Podle posledních údajů je ve Španělsku přes 33 tisíc lidí nakaženo virem Covid-19, 2182 jich zemřelo.

Dva hráči Osasuny, jejichž mužstvo figuruje uprostřed ligové tabulky, však našli způsob, jak se udržovat alespoň trochu ve formě.

Jednatřicetiletý obránce Raúl Navas a rok mladší záložník Francisco Mérida, který před lety hrával i za Arsenal, mají štěstí, že bydlí vedle sebe. Mohou trénovat, aniž by se viděli, natož aby přišli do kontaktu. Jejich návod, jak se připravovat i v době karantény, koluje po sociálních sítích, kde se stal okamžitě hitem.

zp, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..