Fotbalový mistr Evropy Palop se vyléčil z nákazy koronavirem

15. dubna 2020 12:28 - Madrid

Bývalý španělský fotbalový brankář Andrés Palop byl po téměř dvou týdnech propuštěn z nemocnice, kde se léčil kvůli nákaze novým typem koronaviru. Šestačtyřicetiletý mistr Evropy z roku 2008 o tom informoval na sociální síti.

 

CRAIG FUJII, ČTK/AP

"Nebylo to příjemné období, ale už jsem měl negativní test a jsem doma. Děkuji všem lékařům, sestrám a dalším, kteří se o mě starali a pomohli mi se zotavit. Díky, díky, díky, nikdy na to, co jste pro mě udělali, nezapomenu," napsal Palop na instagramu.

Palop během kariéry, kterou ukončil před šesti lety, získal v roce 2002 titul s Valencií, s níž v roce 2004 vyhrál i Pohár UEFA. Další dva triumfy v dnešní Evropské lize přidal v letech 2006 a 2007 se Sevillou. Bývalý gólman Villarrealu nebo Leverkusenu se také jako náhradník zúčastnil Eura v roce 2008, kde Španělsko získalo titul.

Fotbalisté Basileje místo snížení platů dávají peníze na charitu

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..