Bez komplikací! Hazard se zotavuje po operaci a brzy by mohl začít znovu trénovat

20. dubna 2020 19:11 - Madrid/Praha

Hvězda Realu Madrid Eden Hazard by se po březnové operaci brzy mohl vrátit k tréninku. Trenér belgické reprezentace Roberto Martínez tvrdí, že během rekonvalescence nenastaly žádné komplikace a devětadvacetiletý záložník bude moct zanedlouho znovu běhat. Belgický fotbalista v únorovém utkání La Ligy proti Levante utrpěl únavovou zlomeninu v kotníku.

 

Twitter

Hazard si zranění přivodil před zastavením soutěží kvůli koronaviru a na náročnou operaci pravého kotníku odletěl do USA. „Vrátí se silnější," tvrdí teď v rozhovoru pro belgická média trenér reprezentace.

„O jeho stavu vím to, že nenastaly žádné komplikace, zotavuje se dobře a není daleko od toho, aby mohl začít znovu běhat," řekl španělský kouč sdělovacím prostředkům.

„Operace byla naprosto v pořádku, ale také jsme museli doufat, že nenastanou žádné komplikace a ty nebyly. Samozřejmě jsme měli také štěstí, že se jeho operace uskutečnila těsně před vypuknutí koronaviru, jinak by nemohl na ten zákrok odletět a léčit se mimo Madrid," dodal Martínez.

Profesionální fotbalisté v Česku se vrací do tréninku

Hazard měl Bílému Baletu původně chybět do konce sezony. Posila za 2,5 miliardy ale kvůli pandemii koronaviru závěr ročníku může stihnout, a to za předpokladu, že se zastavená La Liga znovu rozběhne. Podle předsedy španělské fotbalové ligy Tebase by se mohlo znovu začít hrát 29. května, 6. či 28. června.

pb, Sport.cz

Časová osa: La Liga 2021/22

Filtr článků - Španělsko


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..