Rubriky:

Španělsko

De la Red má podle prezidenta Realu problémy se srdcem

19. listopadu 2008 14:39 - MADRID

Kariéra španělského fotbalisty Rubéna De la Reda z Realu Madrid je po nedávném kolapsu během zápasu v ohrožení. Podle prezidenta klubu Ramóna Calderóna má totiž hráč potíže se srdcem.

"Nikdo nemohl něco takového předvídat, ale má problémy se srdcem," řekl Calderón rozhlasové stanici Cadena SER. Přitom podle původních diagnóz bylo příčinou kolapsu třiadvacetiletého hráče vyčerpání a náhlý pokles tlaku. "Testy zatím nic podezřelého neodhalily, přestože ho lékaři stále sledují. Dokud však neřeknou, že hráčovo zdraví je zcela mimo ohrožení, nebude hrát," dodal.

De la Red zkolaboval před třemi týdny ve třinácté minutě pohárového utkání s třetiligovým Realem Unión. Poté byl převezen do nemocnice, kde strávil noc na pozorování, a od té doby nehraje.

Kolaps člena zlatého španělského týmu z mistrovství Evropy dal vzpomenout na loňské úmrtí Antonia Puerty. Záložník Sevilly zkolaboval během ligového zápasu a o několik dní později srdečním problémům v nemocnici podlehl.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..