Rubriky:

Španělsko

Levante prý před dvěma lety prodalo zápas v první španělské lize

4. prosince 2008 11:42 - MADRID

Po druhé lize hrozí ve Španělsku korupční skandál také nejvyšší soutěži. Bývalý kapitán Levante Iňaki Descarga prý prohlásil, že před dvěma lety za úplatu zmanipuloval zápas s Bilbaem.

S obviněním přišla televizní stanice Popular TV, která má údajně k dispozici odposlechy rozhovoru mezi Descargou a prezidentem Levante Juliem Romerem, kde fotbalista přiznává, že dostal úplatek za ovlivnění zápasu. Bilbao tehdy vyhrálo 2:0 a na úkor Celty Vigo se zachránilo v lize.

Zveřejnění Descargova přiznání přišlo jen tři dny poté, co list El Mundo přinesl informaci z odposlechu záložníka Jesuliho z Tenerife. Jeho tým prý v posledním kole minulé sezony druhé ligy prodal zápas v Málaze, která si po výhře 2:1 zajistila postup do nejvyšší soutěže. Jesuli měl za zmanipulování výsledku dostat 6000 eur (asi 154 tisíc korun).

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..