Rubriky:

Španělsko

Podle lékařů má fotbalista Realu De la Red srdeční vadu

4. prosince 2008 13:27 - MADRID

Za kolaps fotbalisty Realu Madrid Rubéna de la Reda v říjnovém pohárovém utkání může s největší pravděpodobností srdeční vada. Uvedla to komise lékařů, kteří třiadvacetiletého záložníka vyšetřovali.

Podle šéfa lékařů "Bílého baletu" Carlose Dieze však bude možné podrobnou diagnózu určit, až budou známy výsledky genetických vyšetření. Do té doby člen vítězného španělského týmu z mistrovství Evropy De la Red, který zkolaboval 30. října v duelu s třetiligovým Realem Unión, dostal od lékařů zákaz hraní.

"Jsem v dobrých rukách. Mám dobrou náladu a jsem v klidu. Samozřejmě bych chtěl spoluhráčům pomoci, ale musím se na celou záležitost dívat realisticky," řekl De la Red internetovým stránkám Realu. "Nejdřív musím brát ohled na své zdraví a teprve pak na fotbalovou kariéru. V tom mám jasno," dodal.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..