Rubriky:

Španělsko

VIDEO: Zápas španělské ligy přerušila sprška sněhových koulí

12. ledna 2009 18:20 - MADRID/PRAHA

I v teplém Španělsku si fotbaloví fanoušci v těchto dnech užívají sněhu a koulovaní. A dokonce v nejvyšší soutěži! V 18. kole musel dokonce hlavní sudí přerušit duel mezi Atletikem Madrid a Atletikem Bilbao, protože domácí fanoušci zasypali brankáře Bilbaa sněhovými koulemi. Hosty to ale nerozhodilo, neboť týmu Tomáše Ujfalušiho následně vsítili tři góly a slavili cennou výhru 3:2.

„Domácí fandové začali házet do vápna soupeře spoustu sněhových koulí, a některé z nich dokonce brankáře zasáhly,“ glosoval na španělské poměry hodně nezvyklý incident pro Reuters hlavní arbitr Cesar Muniz Fernandez.

Více o 18.kole španělské La Ligy najdete zde.

„V páté minutě jsem byl nucen utkání přerušit, neboť na hrací plochu dopadaly další a další sněhové koule. Požádal jsem proto pořadatele, aby sjednali klid v ochozech stadiónu,“ dodal rozhodčí.

Španělský deník Marca k situaci poznamenal, že zápas pokračoval až poté, co se na velké obrazovce na stadiónu objevila výzva hlavního sudí Fernandeze, aby fanoušci Atletika v házení ustali. Nakonec se tedy smáli přeci jen hosté, kteří se po počátečním ochlazení rozjeli naplno, skóre otočili a slavili zisk tří bodů.

mv, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..