Rubriky:

Španělsko

Saviola chce odejít z Realu Madrid

24. ledna 2009 17:02 - MADRID

Útočník Javier Saviola chce odejít z Realu Madrid. Argentinský fotbalista prohlásil, že nemá cenu ve španělském velkoklubu zůstávat, pokud nezačne častěji hrát.

Na Saviolově situaci v klubu nezměnil nic ani nový trenér Juande Ramos, se kterým kvůli tomu měl sedmadvacetiletý útočník pohovor. "Řekl jsem mu, že potřebuji hrát. Dokonce jsem mu řekl, že jestli se mnou nepočítá, tak ať mě klub nechá v lednu odejít, protože tahle situace je nehorázná," citovala Saviolu agentura AP.

Argentinský reprezentant přišel do Madridu předloni z Barcelony, v "Bílém baletu" se však neprosadil a příliš příležitostí nedostával. V letošním ročníku nastoupil od začátku k jedinému ligovému zápasu, přestože Realu se zranil kanonýr Ruud van Nistelrooij.

Situaci mu neusnadnil ani příchod Klaase Jana Huntelaara a odstoupení šéfa klubu Ramóna Calderóna. Vedení klubu totiž nechce do zvolení jeho zástupce do týmu zasahovat.

Trenér Ramos Saviolovu nespokojenost chápe. "Líbí se mi, že mu není lhostejné, že nehraje. Ale v Realu jsou skvělí hráči, a když někdo chce hrát každý víkend, asi by si měl najít menší klub," uvedl.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..