Espaňol - Real Madrid 0:1Real Madrid přeskočil Barcelonu, Villarreal se posunul na páté místo

Fotbalisté Realu Madrid využili sobotního zaváhání Barcelony a jdou do čela španělské ligy po výhře 1:0 nad Espaňolem. Jediný gól vstřelil Casemiro. Hráči Villarrealu zvítězili nad Valencií 2:0 a posunuli se minimálně do pondělí na páté místo. Levante vyhrálo přestřelku nad Betisem Sevilla 4:2.

Villarreal poslal do vedení po náběhu za obranu a přihrávce Gerarda Morena ve 14. minutě Paco Alcácer. Pojistku přidal chvíli před poločasem Moreno, se třinácti trefami nejlepší střelec týmu. Z páté příčky může Villarreal v pondělí sesadit Getafe, pokud zdolá San Sebastian.

Levante si vypracovalo dvoubrankový náskok v první půli po trefách Borjy Mayorala a Enise Bardhiho. Po poločase domácí dvakrát navýšili náskok, trefy Sergia Canalese a Juanmiho již Betisu na body nestačily.

Španělská fotbalová liga - 32. kolo:
Levante - Betis Sevilla 4:2 (21. Mayoral, 35. Bardhi, 51. Morales, 59. Rochina - 70. Canales, 88. Juanmi)
Villarreal - Valencie 2:0 (14. Alcácer, 44. Moreno)
Granada - Eibar 1:2 (48. Soldado - 16. De Blasis, 69. Kike)
Espaňol Barcelona - Real Madrid 0:1 (45. Casemiro)