Ne a ne se z toho dostat. Nákaza koronavirem ve španělském klubu stále roste

25. července 2020 13:52 - Madrid

Ve španělském druholigovém klubu Fuenlabrada se nedaří dostat koronavirus pod kontrolu a počet nakažených stále roste. Nové kolo testů přineslo dalších dvanáct pozitivních výsledků, celkem už je tak v týmu 28 infikovaných osob. Karanténa jednoho z aspirantů na postup mezi elitu tak momentálně blokuje uzavření sezony.

 

Twitter

První případy se v mužstvu objevily minulý týden těsně před závěrečným zápasem sezony v La Coruni. Celá výprava Fuenlabrady je od té doby uzavřená v izolaci v místním hotelu a nikdo z klubu nesmí opustit svůj pokoj. Jejich duel byl odložen, zbytek kola se ale dohrál.

Pokud by Fuenlabrada poslední zápas s La Coruňou vyhrála, zajistila by si postup do baráže. Týmy ze třetího až šestého místa aktuální tabulky tak nyní musí čekat, jak se situace vyřeší.

La Coruňa byla vzhledem k výsledkům soupeřů odsouzena k sestupu. Šéf klubu Fernando Vidal to ale nepovažuje za férové, a vzhledem k tomu, že se kompletní poslední kolo neodehrálo podle zvyklostí v jednotném termínu, hrozí právními kroky.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..