Živě

Barcelona vyhlíží drsného generála. I Messi by rád kouče, který zažil báječnou sezonu

27. července 2020 21:25 - Barcelona

Nevypadá to, že by byl odchod Lionela Messiho z Barcelony na spadnutí, jak se spekuluje, spíše se zdá, že se přibližuje příchod nového trenéra, a to Marcela Bielsy z Leedsu, kterého argentinská superstar podle některých médií víceméně sama vybrala. Jak moc je to žhavé?

 

Lee Smith, Reuters

Messi opakovaně slovně naznačil a bylo to patrné i z jeho chování, že v Barceloně musejí přijít zásadní změny, pokud má opět konkurovat Realu, který před pár dny slavil titul, zatímco katalánský tým se ztěžka trmácel do cíle sezony.

Intenzivně se přetřásá, že Messi a současný kouč Barcelony Quique Setién si nesedli. A The Sun tvrdí, že právě hvězdný Argentinec má prsty v chystaném příchodu Bielsy, „generála z Leedsu", jak trenérovi občas přezdívají.

Míří Messi do Interu? Trenér řekl víc

Pětašedesátiletý trenér má za sebou skvělou sezonu, ve které dostal po letech mužstvo Leedsu zpět do elitní anglické společnosti a není divu, že obdržel nabídku pokračovat.

Fotbalisté Leedsu se po 16 letech vracejí do Premier League

Messi je králem střelců posedmé, stanovil i rekord v asistencích

Na druhé misce jeho pomyslných vah má být zájem Barcelony, hlavně Messiho. Je však otázkou, zda by Bielsa, který je znám až takřka diktátorským stylem, mohl kočírovat barcelonské hvězdy tak jako k úspěchu vedl přece jen ne tak zpovykané chasníky z Leedsu.

vap, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..