Živě

Zraněný obránce Carvajal bude chybět Realu i Španělům dva měsíce

2. října 2020 14:50 - Madrid

Fotbalisté Realu Madrid se budou muset obejít až dva měsíce bez obránce Daniho Carvajala. Osmadvacetiletý fotbalista si při dnešním tréninku poranil vazy v pravém koleni a přijde o domácí soutěž, Ligu mistrů i tři zápasy s reprezentací.

 

Vincent West, Reuters

Skupinová fáze Ligy mistrů začne 20. října. S reprezentací Španělska pak měl Carvajal odehrát zápasy s Portugalskem, Švýcarskem a Ukrajinou. Starosti kouči národního týmu Luisi Enriquemu přidělává i útočník Adama Traoré z Wolverhamptonu, neboť si jej nárokuje také Mali, rodiště jeho rodičů, a rovněž ho zařadila do nominace pro dva přípravné zápasy.

Čtyřiadvacetiletý Traoré již dříve reprezentoval Španělsko v mládežnických kategoriích a je pravděpodobné, že za něj bude debutovat i v áčku. První příležitost by měl mít ve středu v přípravě v Portugalsku.

ČTK

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..