Rubriky:

Španělsko

Zraněný obránce Carvajal bude chybět Realu i Španělům dva měsíce

2. října 2020 14:50 - Madrid

Fotbalisté Realu Madrid se budou muset obejít až dva měsíce bez obránce Daniho Carvajala. Osmadvacetiletý fotbalista si při dnešním tréninku poranil vazy v pravém koleni a přijde o domácí soutěž, Ligu mistrů i tři zápasy s reprezentací.

 

Vincent West, Reuters

Skupinová fáze Ligy mistrů začne 20. října. S reprezentací Španělska pak měl Carvajal odehrát zápasy s Portugalskem, Švýcarskem a Ukrajinou. Starosti kouči národního týmu Luisi Enriquemu přidělává i útočník Adama Traoré z Wolverhamptonu, neboť si jej nárokuje také Mali, rodiště jeho rodičů, a rovněž ho zařadila do nominace pro dva přípravné zápasy.

Čtyřiadvacetiletý Traoré již dříve reprezentoval Španělsko v mládežnických kategoriích a je pravděpodobné, že za něj bude debutovat i v áčku. První příležitost by měl mít ve středu v přípravě v Portugalsku.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..