Rubriky:

Španělsko

Z hrdiny smolařem zápasu. Brankář šokoval vstřeleným gólem, vzápětí hloupě inkasoval

3. listopadu 2020 19:28 - Vinaros/Praha

Fotbalový brankář Carlos Torres si v utkání nižší španělské soutěže musel připadat jako na horské dráze. Alespoň co se týče emocí, které během krátkého časového úseku pocítil. Ve střetnutí mezi Vinarosem CF a Peniscolou nejprve v nastavení senzačně vyrovnal skóre, aby vzápětí kvůli nepozornosti bezprostředně po rozehrání míče inkasoval.

 

Fotbalové utkání šesté nejvyšší španělské soutěže bylo pro gólmana Vinarosu Torrese velmi kruté.

V závěru zápasu totiž jeho celek usiloval o vyrovnání, a když v nastaveném čase jeho spoluhráči získali výhodu přímého volného kopu, brankář se vydal kupředu svým kolegům v útočných řadách pomoct.

A povedlo se. Torres senzační trefou zpoza pokutového území srovnal skóre. Jeho kolegové se kolem něj ihned sypali, aby s ním společně gól oslavili.

Jenže osud utkání si pro hrdinu okamžiku připravil hodně hořkou tečku. Když se totiž Torres vracel zpět ke své svatyni, přestal úplně sledovat dění na trávníku. Toho využil útočník Peniscolu, Torrese přeloboval ránou od půlící čáry a z hrdiny duely byl rázem obrovský smolař.

pb, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..