VIDEO: Zoufalí hráči Betisu. Chtěli vůbec dát gól?

16. září 2011 07:19 - PRAHA

V míči snad byl magnet. Během dvou vteřin třikrát přistál na tyči či na břevně. Neskutečné, šokovaný útočník Jorge Molina z Betisu Sevilla ani nestačil kroutit hlavou na konci prvního poločasu utkání svého týmu s Mallorkou. Ani se nevztekal, jen zoufale koukal, jak byl tou situací zaskočen.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

Dvakrát sám poslal míč do břevna z bezprostřední blízkosti. Těsně předtím se povedlo trefit tyč Rubénu Castrovi. Zkrátka útočná akce ke zlosti!

Ale zelenobílí se nakonec dočkali. Castro v závěru po rohu přece jen izraleského brankáře hostů Dudu Aouateho překonal a rozjásal fanoušky Betisu. Ten má po dvou kolech stoprocentní bodový zisk ve španělské lize stejně jako Real a Valencie. Je úspěšným nováčkem soutěže. Útočné duo Molina-Castro, které se v minulé sezóně výrazně podílelo na návratu klubu mezi elitu, si ale na prvoligové brankové konstrukce ještě asi musí zvykat.

vap, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..