Rubriky:

Španělsko

Krkic zkritizoval Guardiolu, prý s ním nemluvil a přehlížel ho

11. října 2011 17:20 - ŘÍM

Útočník Bojan Krkic z AS Řím, kde hostuje z Barcelony, se pustil do kritiky trenéra španělského velkoklubu Pepa Guardioly. Kouč prý s jednadvacetiletým fotbalistou nemluvil a při výběru týmu ho přehlížel.

"Mohl jsem trénovat na sto procent, ale on přesto o mojí nominaci do týmu neuvažoval," řekl Krkic v rozhovoru pro španělskou televizi. "Odešel jsem v podstatě kvůli němu a dokud v Barceloně bude, rozhodně se tam nevrátím," dodal.

Krkic odešel do Říma letos v červenci v rámci komplikovaného transferu za 12 milionů eur s možností návratu do Barcelony po sezoně 2012/2013 za třináct milionů. "Byl jsem v Barceloně nešťastný, nechtělo se mi hrát ani trénovat. Snažil jsem se s Guardiolou několikrát promluvit, ale nešlo to. Jedna věc je nehrát a druhá je cítit, že nepatříte do týmu," řekl Krkic. "Jako fanoušek si pro svůj klub nemůžete přát lepšího trenéra, než je Guardiola. Jako hráč jsem měl smůlu, že se mnou nepočítal," dodal.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..