VIDEO: Jedinečný Messi? Kdepak, i on může minout. Pak si drbal hlavu

6. prosince 2011 14:35 - BARCELONA/PRAHA

Už je to nuda, jako by si řekl Lionel Messi. Bezchybný, precizní, jedinečný, a přece jen také ne tak úplně dokonalý, jak se ukázalo v utkání Barcelony s Levante. Favorit ve španělské lize vyhrál 5:0, ale argentinský fotbalista dokázal zazdít šanci z kategorie vyložených.

 

Gustau Nacarino, Reuters

Už je skoro únavné sledovat jeho skvělé akce a precizní zakončení, tak se jednou také podívejte na to, co Messi zkazil a co zahraniční média vydávají hned za obří, div ne hororovou chybu.

Argentinec byl sice sám před skoro prázdnou bránou, gólman Munua byl bezmocný, ale zase tak jednoduché to nebylo. A ukázalo se, že i fotbalový mistr, se sem tam může utnout. Messi si ale přesto při jasné výhře svého týmu 5:0 jeden gól připsal.

vap, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..