Rubriky:

Španělsko

Trenér Realu Zidane musel kvůli koronaviru do izolace

7. ledna 2021 18:29 - Madrid

Trenér fotbalistů Realu Madrid Zinédine Zidane musel kvůli kontaktu s osobou nakaženou koronavirem do izolace. Bývalý francouzský reprezentant kvůli tomu vynechal dnešní trénink Bílého baletu a velmi pravděpodobně zmešká i sobotní ligový zápas s Pamplonou.

 

Sergio Perez, Reuters

Podle španělských médií se Zidane už podrobil antigennímu testu s negativním výsledkem. Osmačtyřicetiletý kouč nyní čeká na výsledek PCR testu, ale ani když bude negativní, nemusí to znamenat návrat k týmu. Opatření španělské ligy totiž vyžadují ještě jeden kontrolní test o tři dny později.

Pokud by Zidane v sobotním utkání, jehož konání navíc ohrožuje špatné počasí, nemohl na lavičku obhájců titulu, zastoupil by ho asistent David Bettoni.

Ramos odmítl nabídku Realu na prodloužení smlouvy. Projeví zájem konkurence?

Real je v neúplné tabulce španělské ligy druhý se ztrátou dvou bodů na první Atlético Madrid, které má však dva zápasy k dobru.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..