Levante - Barcelona 3:3Barcelona nevyužila možnost jít do čela ligy

Madrid

Fotbalisté Barcelony ztratili v předehrávce 36. kola španělské ligy dvakrát vedení na hřišti Levante a po remíze 3:3 nevyužili možnost posunout se do čela neúplné tabulky. Po druhé remíze za sebou ztrácí se 76 body z druhé příčky na vedoucí Atletico Madrid jeden bod. Tým z hlavního města má ale středeční zápas se San Sebastianem k dobru.

Lionel Messi otevřel skóre utkání mezi Barcelonou a Levante.

Výhodu jednoho duelu navíc má i třetí Real, jenž na katalánský celek ztrácí bod. Levante patří třináctá příčka.

Svěřenci Ronalda Koemana měli přitom duel dobře rozehraný a už v první půli vedli zásluhou Messiho a Pedriho o dvě branky. Po přestávce však v rozmezí 57. až 59. minuty dvakrát inkasovali po trefách Melera a Moralese.

I tak se ale hosté dostali ještě jednou do vedení, když se v 64. minutě trefil Dembélé. Ani tentokrát však Barcelona náskok neudržela a sedm minut před koncem rozhodl o konečné remíze León. Katalánský velkoklub tak vyhrál jen jeden z posledních čtyř zápasů.

Španělská fotbalová liga - 36. kolo:
Pamplona - Cádiz 3:2 (38. a 75. Budimir, 86. Torres z pen. - 49. Saponjič z pen., 90.+1 Perea)
Elche - Alavés 0:2 (40. Joselu, 54. Rioja)
Levante - FC Barcelona 3:3 (57. Melero, 60. Morales, 83. León - 25. Messi, 34. Pedri, 64. Dembélé).