Živě

Koeman zůstane trenérem Barcelony

3. června 2021 20:08 - Barcelona

Ronald Koeman zůstane trenérem fotbalistů Barcelony i pro další sezonu. Vedení katalánského velkoklubu dnes rozhodlo, že dodrží jeho dvouletý kontrakt.

 

Albert Gea, Reuters

Bývalý hráč Barcelony Koeman se do klubu vrátil loni v srpnu a s tehdejším prezidentem Josepem Mariou Bartomeuem podepsal smlouvu na dvě sezony. V uplynulém ročníku dovedl Barcu k vítězství ve Španělském poháru, ale v lize skončil s týmem až třetí.

Proto se začalo spekulovat, že staronový prezident klubu Joan Laporta bude hledat Nizozemcova nástupce. Nejistota však skončila poté, co se vedení klubu shodlo na tom, že Koeman bude pokračovat.

Kádr Barcelony nedosahuje podle Koemana požadované úrovně

"Po době na rozmyšlení, o kterou jsme po skončení sezony požádali, jsme se rozhodli umožnit Ronaldu Koemanovi pokračovat za podmínek stávajícího kontraktu," uvedl Laporta na tiskové konferenci. "Jsme hodně spokojení s tím, jak rozhovory probíhaly. Bylo důležité, že jsme měli čas na to, abychom se poznali, a mluvili jsme spolu velmi upřímně," dodal šéf jednoho z nejslavnějších světových klubů.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..