Barcelona se dohodla na "přátelském" mimosoudním vyrovnání s Neymarem

26. července 2021 15:20 - Barcelona

Fotbalová Barcelona se dohodla na "přátelském" mimosoudním vyrovnání se svým bývalým hráčem Neymarem. Katalánský klub podepsal s devětadvacetiletým Brazilcem dohodu, která ukončila tři žaloby týkající se pracovněprávního a občanskoprávního sporu mezi oběma stranami. Barcelona o tom informovala na svém webu.

 

Ricardo Moraes, Reuters

Neymar před čtyřmi lety přestoupil ze španělského celku do Paris St. Germain za rekordních 222 milionů eur (zhruba 5,7 miliardy korun). Barcelonu poté zažaloval za nevyplacený podpisový bonus ve výši 43,6 milionu eur (přes 1,19 miliardy korun), který mu podle jeho názoru náležel po předchozím prodloužení smlouvy.

Soud loni v červnu zamítl Neymarův návrh na vyplacení bonusu a naopak mu nařídil, aby klubu vrátil 6,7 milionu eur (172 milionů korun). Podle španělských médií se Neymar proti tomu odvolal a pustil se do nového sporu s Barcelonou, který však byl anulován.

ČTK

Časová osa: La Liga 2021/22

Filtr článků - Španělsko


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..