Živě

Ronaldo přijel s nadváhou a nechce se mu trénovat

20. července 2004 09:47 - MADRID

Brazilského fotbalového útočníka Ronalda čeká před novou sezónou pořádná dřina, aby se dostal do formy. Světový šampión údajně dorazil na soustředění Realu Madrid v mizerné kondici a s pěti kilogramy navrch. Navíc rozzlobil kouče Jose Antonia Camacha tím, že se mu nechce příliš trénovat.

 

ČTK/AP

Ronalda poznámky ve španělských médiích rozladily. Než začne nový ročník, bude prý v pohodě. "Nevím, kolikrát se v sezóně trefím, ale chci být v dobré formě a pak bych mohl odehrát další vydařenou sezónu," mínil brazilský útočník. Loni vsítil 24 gólů, ovšem ani tahle nadílka nestačila Realu na lepší než čtvrté místo v tabulce, takže madridské hvězdy budou muset bojovat o Ligu mistrů v předkole.

Možná i kvůli otazníkům kolem Ronaldovy formy Camacho překvapivě prohlásil, že počítá pro příští sezónu s Fernandem Morientesem. Španělský útočník v minulém ročníku během hostování v Monaku dovedl knížecí tým do finále Ligy mistrů.

Očekávalo se, že se s rolí věčného náhradníka v Realu nesmíří a odejde jinam. "Měl jsem s Fernandem schůzku a řekl mi, že chce zůstat," uvedl Camacho. Spekulovalo se o tom, že Morientes by mohl být součástí výměny za Patricka Vieiru z Arsenalu.

ČTK, Sport.cz

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..