Rubriky:

Španělsko

VIDEO: Hvězda Realu Sergio Ramos dojal v přímém přenosu přítelkyni. S kytarou v ruce

24. října 2013 12:56 - Madrid

Na trávníku působí téměř vždy jako nepřehlédnutelný elegán, o jeho fotbalovém umění není třeba pochybovat. Teď španělský reprezentant, mistr světa a Evropy Sergio Ramos boduje i s kytarou v ruce. V pondělí večer překvapil svou přítelkyni a moderátorku Pilar Rubii Fernándezovou, které zazpíval několik slok flamenca. Vysloužil si za to mohutné ovace publika.

Jak jeden z nejslavnějších obránců světa tráví svůj volný čas? Třeba tím, že v televizi baví celé Španělsko. S pětatřicetiletou Pilar Rubio to o osm let mladší Sergio Ramos táhne od loňského září. V pondělí večer si obránce Realu Madrid přichystal překvapení v přímém přenosu, když své milé s kytarou v ruce vyznal lásku.

Sympatická Pilar neměla daleko k tomu, aby uronila slzu. A Ramos? Ten bral celou situaci s nadhledem. S ním zvládl i středeční vystoupení svého Realu Madrid, který v Lize mistrů porazil Juventus Turín 2:1.

Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..