Córdoba - Atlético 0:2Atlético Madrid vyhrálo v Córdobě a je třetí

Madrid

Fotbalisté Atlética Madrid zvítězili ve španělské lize na hřišti poslední Córdoby 2:0 a minimálně do neděle se posunuli na třetí místo. Svěřenci Diega Simeoneho pošesté v řadě bodovali, Córdoba naopak prodloužila nepříznivou sérii na deset prohraných zápasů.

Madridský favorit se dostal do vedení už v 5. minutě zásluhou francouzského reprezentanta a s patnácti trefami nejlepšího střelce týmu Griezmanna. Náskok zdvojnásobil v 39. minutě hlavičkou Ňíguez.

Hosté pak spíše bránili vedení, Córdoba se dostala do velké šance v 77. minutě, Bebého pokus skončil na brankové konstrukci. V závěru se zaskvěl povedeným zákrokem brankář Atlética Oblak.

Sevilla zvládla utkání s Bilbaem a zásluhou branek Vidala a Baccy v prvním poločase zvítězila také 2:0. Andaluský celek počtvrté v řadě zvítězil a ztrácí dva body na čtvrtou Valencii, jež však má zápas k dobru. Bilbao naopak ukončilo sérii pěti výher za sebou.