Rubriky:

Španělsko

Messi zažíval těžké chvíle, teď šokoval radikální proměnou

25. července 2016 10:02 - Barcelona

Změna je život. Ke světlejším zítřkům se odráží Lionel Messi. Alespoň tedy podle barvy vlasů. V nejbližší době nebude k vidění s přírodní tmavou, vsadil na světlý odstín. Messiho novou vizáž představila na sítích jeho partnerka Antonella. Změna většinu fanoušků podle reakcí potěšila.

 

Julio Cortez, ČTK/AP

A je to vskutku radikální zásah. Můžete spekulovat, jestli třeba Messi ze všech těch starostí, které se valí na jeho hlavu, sám nezešedivěl. Zažil nepříjemnosti u soudu kvůli daním, přišel další reprezentační nezdar na americkém šampionátu...

Možná i novou vizáží se chce přenést do úspěšnějšího údobí. Messi si přitom léta na nějaké extravagance moc nepotrpěl. Během působení v Barceloně mu přibyla nanejvýš tetování, v poslední době i plnovous. Teď je z něj ovšem cosi jako peroxidový blondýn. Nepřehlédnutelný.

Na jeho dovednostech se ale asi nic měnit nebude. Ve španělské lize může novou vizáž představit až ve druhé polovině srpna. Pokud mu ovšem Antonella nevymyslí do té doby něco jiného.

vap, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..