Barcelona bude mít za 1,4 miliardy korun ročně nové logo na dresu

16. listopadu 2016 15:03 - Barcelona

Fotbalová Barcelona podepsala čtyřletou lukrativní smlouvu s japonskou firmou Rakuten, jejíž logo budou za minimálně 55 miliónů eur ročně (1,4 miliardy korun) Lionel Messi a spol. nosit na přední straně dresu. Kontrakt s elektronickým gigantem vstoupí v platnost na začátku příští sezóny a potrvá do roku 2021.

 

Darren Staples, Reuters

Do konce rozehrané sezóny budou úřadující španělští mistři propagovat na dresu aerolinky Qatar Airways. S nimi klub podepsal v roce 2013 tříletou smlouvu na 100 miliónů eur, která byla letos v červenci prodloužena o další sezónu.

Už tak výrazně vyšší částka od společnosti Rakuten není konečná. Pokud katalánský velkoklub získá domácí titul, dostane bonus 1,5 miliónu eur. V případě triumfu v Lize mistrů se může těšit na dodatečných pět miliónů eur.

Dohoda s Rakuten je pro Barcelonu druhým velkým kontraktem letošního roku. V květnu se klub dohodl na prodloužení smlouvy se sportovní firmou Nike až do roku 2026, díky níž získá ročně minimálně 105 miliónů eur a v případě úspěchů až 155 miliónů eur.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..