Barcelona - Atlético Madrid 1:1Barcelona je po remíze s Atlétikem ve finále Španělského poháru

Barcelona

Fotbalisté Barcelony si čtvrtým rokem po sobě zahrají ve finále Španělského poháru. V domácí odvetě s Atlétikem Madrid stačila obhájcům trofeje k postupu remíza 1:1, poté co v minulém týdnu zvítězili v Madridu 2:1. Barcelona může v pohárové soutěži završit 27. května hattrick, její soupeř vzejde ve středu z dvojice Alavés - Celta Vigo.

Barcelonský kanoný Luis Suárez po gólu proti Atlétiku.

Sejně jako v prvním utkání otevřel skóre barcelonský kanonýr Luis Suárez. Na jeho gól do šatny odpověděl až v 83. minutě Kevin Gameiro, o čtyři minuty dříve přitom francouzský fotbalista neproměnil penaltu.

V té době hrály už oba týmy v deseti, protože domácí Sergi Roberto v 57. a Yannick Carrasco v 70. minutě dostali druhou žlutou kartu. Navíc v 90. minutě musel ze hřiště po druhém napomenutí i Suárez.

Fotbalový Španělský pohár - semifinále, odveta:
Barcelona - Atlético Madrid 1:1 (43. Suárez - 83. Gameiro), první zápas 2:1, postoupila Barcelona.