Rubriky:

Španělsko

Vitolo odejde ze Sevilly přes Las Palmas do Atlétika Madrid

13. července 2017 11:38 - Sevilla

Fotbalové léto ve Španělsku je pořádně horké. Předseda FC Sevilla José Castro pohrozil, že odchod záložníka Vitola do Atlétika Madrid bude mít právní dohru. Vedení sevillského klubu v pondělí oznámilo, že se s fotbalistou dohodlo na prodloužení smlouvy, hráč ale o dva dny později změnil názor. Do ledna chce působit v mateřském Las Palmas, než bude moci přestoupit do Atlétika.

 

Facebook

Podle španělských médií stojí za nečekaným rozhodnutím Vitola úterní telefonát z Atlétika, které už za něho u španělské fotbalové federace složilo odstupné 37,5 miliónu eur (979 miliónů korun). Klub má sice kvůli porušování pravidel při přestupech mladých hráčů od FIFA zakázáno na dvě přestupní období registraci nových posil, trest mu ale v lednu vyprší.

"Jsem rozhořčený. Faktem je, že využil Sevillu, aby dostal víc peněz z Atlétika," prohlásil rozzuřený Castro. "Nedodržel slovo. Klub udělal všechno, aby zůstal. Zklamal nás jako člověk," dodal s tím, celý víkend vyjednávali podmínky nové smlouvy. "Poslal mi pak zprávu, že souhlasí, dal mi slovo. Začali jsme připravovat dokumenty," dodal.

Sedmadvacetiletý Vitolo, jenž má na kontě jedenáct startů za španělský národní tým, se v Atléticu dohodl na smlouvě do roku 2022. V Seville působil od roku 2013, s klubem v letech 2014 až 2016 třikrát ovládl Evropskou ligu.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..