Rubriky:

Španělsko

Vlastní gól fotbalového milionáře. Bale postavil soukromé hřiště, ale hrát na něm nesmí

5. srpna 2017 09:35 - Cardiff

Dobře míněná investice je najednou pro zlost. A její autor pro smích. Fotbalový boháč Gareth Bale si doma ve Walesu postavil vlastní hřiště na statku, do něhož investoval 4 milióny liber (asi 116 miliónů korun). Jeho zaměstnavatel Real Madrid mu na něm ovšem zakázal hrát, aby si superhvězda v hodnotě 85 miliónů liber opět nezranila kotník. Informaci přinesl deník Sun. Snoubenka Emma prý Baleovi nakázala, ať tedy radši vrátí louku do původního stavu, aby si na ní mohly hrát aspoň dvě malé dcerky...

 

Lucy Nicholson, Reuters

Udělal si radost, aby si měl kde kopnout s kamarády, když je doma ve Walesu.

Jenže Real Madrid chce mít svou superhvězdu pod kontrolou. A tak vedení Bílého baletu zakázalo Baleovi hrát doma, kde není pojištěn.

"Gareth se zamiloval do zakoupeného statku, protože získal možnost mít na pozemku vlastní hřiště," líčí blízký rodinný přítel. "Ale vstřelil si paradoxně vlastní gól, protože jeho klub mu zakázal na něm hrát..."

Bale měl s kotníkem velké problémy na konci minulé sezóny. Třeba do finále Ligy mistrů s Juventusem (4:1) v rodném Cardiffu zasáhl až jako náhradník v závěru.

"Jeho klub ho chce zabalit do vaty, když do něj tolik investoval... Asi se funkcionáři Realu bojí, že Garethovo soukromé hřiště by mohlo být trochu nerovné a mohl by si znovu zranit kotník. Přitom je dobře upravené od profesionálního specialisty," uculuje se fotbalistův příbuzný.

Bale se snoubenkou Emmou koupili odlehlou farmu za 2 milióny liber, ale od doby, kdy ji začali užívat, investovali do její rekonstrukce další 2 milióny liber. Pár dokonce koupil některé z okolních pozemků, aby měl více soukromí.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..