Real Betis - Levante 4:0Betis Sevilla po výhře nad Realem přidal další vítězství

Madrid

Po senzačním vítězství nad Realem Madrid si fotbalisté Betisu Sevilla poradili ve španělské ligy také s Levante. Nováčka nejvyšší soutěže dnes v dohrávce 6. kola porazili jasně 4:0 a posunuli se v tabulce na páté místo.

Antonio Sanabria z Betisu slaví gól do sítě Realu - archivní snímek.

Svěřenci trenéra Quiqueho Setiéna rozhodli zápas ve druhém poločase, kdy dali všechny čtyři góly. Skóre otevřel v 48. minutě Antonio Sanabria a v nastaveném čase se jednadvacetiletý útočník postaral také o poslední branku utkání.

Betis vyhrál potřetí za sebou a ztrácí jen dva body na druhé Atlético Madrid, od vedoucí Barcelony ho dělí šest bodů.

Fotbalová španělská liga - 6. kolo:
Betis Sevilla - Levante 4:0 (47. a 90.+3 Sanabria, 55. Fabián, 65. Sergio León).