Rubriky:

Liga mistrů

Živě

Velmi erotický hlas, perlil Klopp na tiskovce. Koho prosil o zopakování dotazu?

28. listopadu 2018 16:34 - Paříž/Praha

Fotbalisty Liverpoolu čeká ve středu večer v pařížském Parku princů mimořádně důležitý duel. Pokud domácí PSG v utkání skupiny C Ligy mistrů porazí, zajistí si s předstihem postup do jarní vyřazovací části. Případná prohra anglického týmu a předpokládaný triumf Neapole v souběžně hraném utkání s Crvenou Zvezdou by ale znamenala, že Reds k postupu budou za dva týdny potřebovat zdolat na Anfieldu Neapol minimálně rozdílem dvou branek. Že by ale trenér Jürgen Klopp za nastalé situace ztrácel humor? Ani náhodou...

Liverpool měl den před středečním šlágrem Ligy mistrů v Paříži tiskovou konferenci, na které žurnalisté od Jürgena Kloppa zjišťovali herní pohodu jeho svěřenců, zdravotní stav Sadia Maného, jehož po víkendové výhře nad Watfordem skolila viróza, i taktické plány pro zápas s PSG.

Francouzsky položené dotazy německému stratégovi tlumočil do angličtiny překladatel. A Kloppa jeho hlasový projev ihned upoutal.

„Mimochodem, ten překladatel má velmi erotický hlas. Gratuluji," glosoval Klopp a snažil se zachovat vážnou tvář, jenže koutky úst mu přesto cukaly.

Přítomné novináře svou reakcí okamžitě rozesmál a chechtat se následně začal i on. „Páni! Ještě jednou prosím. Uf, to je prostě... Takže...," vybízel Klopp tlumočníka, aby ve své práci pokračoval.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..