Rubriky:

Liga mistrů

Živě

Zadek krásky zná celý svět. Hráči ze mě nemohli odtrhnout oči, směje se

2. června 2019 15:31 - Madrid/Praha

Zadek téhle krásky zná od sobotního večera takřka celý fotbalový svět. Půvabnou blondýnku Kinsey Wolanskou to ale netrápí, naopak se cítí úžasně. Od chvíle, co narušila finále Ligy mistrů v Madridu, když polonahá vběhla na trávník, narostl počet lidí, co ji na sociálních sítích sledují o celé dva miliony. „Ale sledovali mě i hráči na trávníku. Takový Harry Winks ze mě nemohl odtrhnout oči," směje se dvaadvacetiletá dívka.

 

Bernat Armangue, ČTK/AP

Je pravda, že finále Ligy mistrů nenabídlo zrovna pohlednou bitvu, která by zůstala v srdcích fanoušků. Ale na moment ze dvacáté minuty, kdy odhalená děva vtrhla na trávník, se bude vzpomínat. Ocenil to i přítel odvážné ženy Vitaly Zdorovetskiy, který je známým youtuberem.

„Nemůžu uvěřit tomu, co se děje, cítím se úžasně. Miluji pocit adrenalinu a chci dělat bláznivé věci. Ale nikdy jsem netušila, že to může nabrat až takový rozměr a že se mi dostane takové podpory," neskrývá pocity štěstí Kinsey Wolanská.

Poplach! Polonahá kráska řádila při finále Ligy mistrů na trávníku

Následující den už vše oslavila v jedné z madridských kaváren. A těší se na to, až si ji její přítel vezme za ženu. Neváhala mu na dálku poděkovat a oznámila světu, jak jej miluje. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. „Jsem na ni hrdý, její zadek je teď tak slavný," vzkázal své milé Zdorovetskiy.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

#championsleague #liverpool #tottenham

Příspěvek sdílený Kinsey Wolanski (@kinsey_sueofficial),Čen 2, 2019 v 1:33 PDT

rjm, Sport.cz

  Los 3. předkola Ligy mistrů dnes 12:00
20190722T12:00:00+0200
vs.
vs.

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..