Rubriky:

Liga mistrů

Italský tisk po remíze pranýřuje Inter, chválí presink Slavie

18. září 2019 11:08 - Milán

Falešný start, pohroma či trápení. Tak označila italská média výkon Interu Milán, který v úterý večer v úvodním duelu fotbalové Ligy mistrů remizoval na domácím stadionu s pražskou Slavií 1:1. Tisk kritizoval hru Interu, že byla bez nápadu a po inkasovaném gólu také nervózní, naopak vyzdvihl dobré napadání Pražanů, které favoritovi komplikovalo rozehrávku.

O2 TV Sport

"Konečných 1:1 je výsledkem nejen silně neuspokojivým, ale také (Interu) komplikuje celou evropskou cestu. Vítězství by ale bylo příliš pro tým, který tvrdě narazil tváří v tvář pohybu a organizaci Čechů," komentovala utkání La Gazzetta dello Sport. List na dnešní titulní straně uvedl, že Inter se v Evropě ztratil. Remízu na domácí půdě proti předpokládanému outsiderovi skupiny označil za pohromu.

Kousek od senzace! Slavia vyválčila s italským gigantem v Lize mistrů cenný bod

List Corriere dello Sport si rovněž všiml fyzické kvality Slavie a jejího dobrého napadání, od debutu Interu v letošním ročníku Ligy mistrů ale čekal víc. "Přístup černomodrých byl příliš bázlivý a poté, co po přestávce obdrželi branku, znervózněli, jejich reakce postrádala jasnou mysl," napsal.

Obrovská radost fotbalistů Slavie po brance Petera Olayinky

Alessandro Garofalo, Reuters

"Zvedněte ruce, kdo jste to čekali," napsal na úvod svého hodnocení deník La Stampa. Italský tisk připomněl, že trenér Interu před vstupem svého týmu do Ligy mistrů nehýřil sebevědomím, "a bohužel pro Inter měl pravdu". Podle La Stampa se milánský celek trápil, hrál prakticky bez nápadů a bez rytmu. Vyrovnávací gól v nastaveném čase vyplynul spíše z toho, že se domácí naštvali, než z čehokoli jiného, napsal deník.

Slavia kouče Interu šokovala: Byla nelítostná, na takovou hru nejsme zvyklí

Spásná střela Nicola Barelly zachránila Inter před zdrcující porážkou, soudí list Corriere della Sera. Podobně jako další deníky podotkl, že Slavia předtím mohla jít i do dvoubrankového vedení.

ČTK

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..