Feyenoord, La Coruňa, Řím a Marseille dostaly pokuty za poháry

12. prosince 2008 17:36 - NYON

Evropská fotbalová unie UEFA v pátek potrestala pokutami Feyenoord, Deportivo La Coruňa, AS Řím a Olympique Marseille za výtržnosti fanoušků během zápasů Poháru UEFA a Ligy mistrů.

Nejvyšší trest dostalo římské AS, jehož fanoušci během listopadového zápasu s Chelsea zapalovali rachejtle a blokovali průchody. Italský klub za to musí zaplatit 20 000 eur.

Za bitky diváků a házení předmětů na hrací plochu při zápase Feyenoordu Rotterdam na půdě La Coruni musí domácí celek zaplatit 5000 eur a hostující 25 000 eur. Nizozemská strana navíc musí uhradit škody, které při Poháru UEFA na stadionu La Coruni její fanoušci způsobili.

Marseille dostalo pokutu 10 000 eur za to, že jeho fanoušci házeli předměty na trávník při zápase Ligy mistrů v Liverpoolu.

ČTK

Časová osa: Liga mistrů 2021/22

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..