VIDEO: Barcelona v Edenu. Natěšené davy, překupníci, proklatě drahé klobásy

1. listopadu 2011 21:41 - PRAHA

Svátek! Natěšené davy. Spousta celebrit. Dorazili lidé, kteří by třeba normálně na fotbal nepřišli ani náhodou. Ale Messi a spol., věhlasná Barcelona, je přitáhli do pražského Edenu, kde klubového obra uvítala v pokračování Ligy mistrů Plzeň.

 

Jan Handrejch, Právo

I překupníci s lístky (řádově pochopitelně za tisíce) byli k vidění před ochozy. Vždyť takové vzácné zboží jako Barcelona tu dlouho nebylo. A vlastně nejen s lístky se obchodovalo, tentokrát hodně viditelná ruka trhu řádila: párkaři před stadiónem na to šli zostra - klobása za 75, pivo jen o deset korun lacinější. 

Ale táhl hlavně fotbal. Třeba i bývalého cyklistu a dnes senátora Jozefa Regece. Dorazil i momentálně nejlepší Čech závodící na silničním kole Roman Kreuziger s tátou. A skryti v zástupech určitě i mnozí další. Hlavně fotbalisté - bývalí i současní.

Také barcelonští fandové přicestovali. Těch ze samotného Španělska nebylo tolik, ale dorazil třeba fanklub od sousedů. „Barca Polska,“ stálo zřetelně na jednom z mála transparentů od příznivců, jimž učarovala kouzla Messiho spol.

zp, hok, vap, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..