Živě

Ohlušující budíček! Fotbalisty Manchesteru City čekalo v Dortmundu nepříjemné překvapení

14. dubna 2021 14:18 - Dortmund/Praha

Před středeční odvetou ve čtvrtfinále Ligy mistrů (od 21 hodin ji můžete sledovat v online reportáži na Sport.cz) se fotbalisté Manchesteru City asi moc dobře nevyspali. Fanoušci Dortmundu jim totiž před hotelem nachystali pořádný bengál.

 

Rui Vieira, Reuters

Přípravy fotbalistů Manchesteru City na středeční odvetu čtvrtfinále Ligy mistrů s Borussií Dortmund byly narušeny poté, co fanoušci německého klubu v časných ranních hodinách odpálili před hotelem, ve kterém byli hráči anglického klubu ubytováni, několik beden ohňostrojů.

Svědci hovořili o neuvěřitelném hluku, který probudil obyvatele Radisson Blu, včetně svěřenců Pepa Guardioly. První várku náloží odpálil gang sedmnáctiletých přívrženců Dortmundu kolem tři čtvrtě na tři ráno. Místní ochranka se okamžitě vydala na místo činu situaci prošetřit.

Na místě však nikoho nezadržela. V půl páté se však několik členů skupiny vrátilo, aby o kousek dál odpálilo další nálože. Na místo byla přivolána policie, ale další pokus o odpálení ohňostroje zmařila o hodinu později právě místní ochranka.

Dvě bedny s pyrotechnikou po výbuchu

@ManCityDaily_, Twitter

Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal nabídnou středeční duely z Ligy mistrů v přímých přenosech. Moderátor Petr Svěcený přivítá ve studiu od 20:20 hodin v roli hostů legendárního českého fotbalistu Vladimíra Šmicera a také bývalého reprezentanta Tomáše Ujfalušiho. Po skončení zápasů následují tradičně rozbory a ohlasy ve studiu.
bp, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..